twoj-parkiet.com.pl

Pod tym adresem internetowym (twoj-parkiet.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wynająć?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze słów kluczowych, najczęściej wpisywanych przez internautów szukających usług lokalnych, malowanie Częstochowa. Generyczne adresy znacznie łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie znalazłem nazwy dla swojej firmy? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a znajdziemy zapewne stosowny adres, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Tylko zadzwoń do nas!


3. Posiadam już stronę swojej firmy, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z rozsądkiem. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Jaki jest koszt przedłużenia adresu?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Klient uiszcza tylko miesięczny abonament za serwis, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się martwić. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc czynsz.


5. Jak tworzycie treści dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej teksty, a dokładnie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych użytkowników. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: tworzymy treści, by były interesujące dla klientów, ale i realizowały kryteria optymalizacji strony w Google. Gwarantujemy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, zalety marketingowe i wysoką jakość językową.


6. Skąd pochodzą wykorzystane na serwisach zdjęcia?

Stosujemy zdjęcia z najpopularniejszych internetowych banków zdjęć. Oczywiście możesz przesłać naszej firmie swoje zdjęcia, o ile posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz mają odpowiednią jakość.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom przygotowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o potwierdzenie odbioru. Masz 14 dni na przekazanie wszelkich sugestii. Bezpłatnie zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych odbiorców stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w markeitngu, gdyż nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojego serwisu, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem adresu strony.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowaną stronę?

Tak, jest to możliwe. Chętnie wytłumaczymy, jak to sprawnie zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za pisanie treści na strony WWW dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania przekazów promocyjnych z przeznaczeniem do Internetu.


12. Jak mogę zgłaszać zmiany na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swojej stronie, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!