www.twoj-parkiet.com.pl

Pod tym adresem internetowym (www.twoj-parkiet.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny można wydzierżawić?

Dzierżawione w Headway strony WWW znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które składają się ze fraz kluczowych, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników szukających usług lokalnych, np. ginekolog Poznań, lampy Lublin. Generyczne adresy znacznie prościej zapamiętać, a serwisy z takimi nazwami są łatwiejsze w pozycjonowaniu.


2. Nie widzę adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Powiedz nam, czym się zajmujesz, a wynajdziemy na pewno pasujący adres, zawierającą najważniejsze słowa kluczowe. Tylko napisz do nas!


3. Posiadam już swój serwis internetowy, po co mi kolejna strona?

W Internecie od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie adresu?

W naszym systemie takie koszty nie istnieją! Płacisz jedynie co miesiąc abonament za stronęWWW, w którym zawiera się również przedłużenie domeny, hostingu i innych kwestii, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych innych opłat rocznych, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak piszecie teksty dla serwisów klientów?

najistotniejszym elementem strony internetowej są jej treści, a właściwie ich struktura i język. By zatem opracować teksty, musimy mieć jak najwięcej wiadomości o Twojej usługach. Tylko w taki sposób znajdziemy punkty, które zaciekawią potencjalnych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się samodzielnie: piszemy teksty, by były interesujące dla czytelników, ale i realizowały wymogi optymalizacji strony w Google. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd czerpiecie wykorzystane na serwisach fotografie?

Korzystamy fotografie z największych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz dostarczyć naszej firmie swoje zdjęcia, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie WWW?

Dajemy klientom opracowaną przez nasz zespół stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 14 dni na przesłanie wszelkich poprawek. Za darmo zmienimy serwis.


8. Dla kogo jest adresowana propozycja?

Pracujemy głównie (choć nie tylko) dla małych i bardzo małych firm, działających na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo dużą grupę naszych klientów stanowią również lekarze. To właśnie tego typu firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może zaproponować własny swojej strony WWW, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway musi być abonentem nazwy serwisu.


10. Czy mogę ustawić inną domenę na wynajmowaną stronę?

Tak, można. Na pewno wyjaśnimy, jak to bezproblemowo zrobić.


11. Kto jest autorem treści na serwisach?

Za opracowanie treści na serwisy internetowe dla naszych klientów jest odpowiedzialna profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od tworzenia przekazów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać aktualizacje na stronie?

Kiedy tylko potrzebujesz poprawki na swoim serwisie internetowym, napisz mail do swojego opiekuna klienta lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!