twoj-parkiet.com.pl

Pod tym adresem internetowym (twoj-parkiet.com.pl) możemy za DARMO przygotować dla CIEBIE stronę, która zdobędzie Ci klientów.

Często zadawane pytania

1. Jakie domeny są do wynajęcia?

Wynajmowane serwisy znajdują się pod tak zwanymi domenami generycznymi, czyli takimi, które są złożone ze fraz kluczy, najczęściej wyszukiwanych przez użytkowników potrzebujących usług lokalnych, kosmetyczka Gdynia, księgowa Łódź. Generyczne adresy dużo łatwiej zapamiętać, a strony z takimi nazwami są prostsze w optymalizacji pod wyszukiwarki.


2. Nie znalazłem adresu dla siebie? Co możecie dla mnie zrobić?

Napisz nam, jaki jest główny profil Twojej działalności, a wynajdziemy na pewno właściwą domenę, zawierającą najważniejsze frazy kluczowe. Po prostu skontaktuj się z nami!


3. Posiadam już swoją stronę WWW, po co mi kolejna witryna online?

W sieci od przybytku głowa nie boli, pod warunkiem, że wszystko robione jest z głową. Dlatego polecamy posiadanie dwóch, nawet więcej serwisów WWW.


4. Ile kosztuje przedłużenie domeny?

W naszym systemie takie formalności nie istnieją! Płacisz tylko miesięczny abonament za serwis, w którym zawiera się także przedłużenie domeny, hostingu i innych rzeczy, którymi nie musisz się przejmować. Żadnych dodatkowych opłat za rok z góry, żadnych innych formalności na głowie. Tylko co miesiąc abonament.


5. Jak tworzycie tekst dla serwisów klientów?

Najważniejszym strony internetowej są jej teksty, a konkretnie ich struktura i język. By zatem opracować treści, potrzebujemy jak najwięcej informacji o Twojej usługach. Tylko w taki sposób wynajdziemy rzeczy, które zaintrygują przyszłych klientów. Służy nam do tego analiza wypełnionej ankiety. Resztą zajmiemy się sami: tworzymy treści, by były ciekawe dla klientów, ale i spełniały kryteria optymalizacji strony w wyszukiwarce interenetowej. Zapewniamy teksty dostosowane do stylu Twojej firmy, walory marketingowe i poprawność językową.


6. Skąd pochodzą prezentowane na serwisach fotografie?

Stosujemy fotografie z profesjonalnych internetowych stocków zdjęć. Oczywiście możesz udostępnić nam swoje ilustracje, pod warunkiem że posiadasz do nich pełne prawa autorskie, oraz że są dobrej jakości.


7. Co mogę przerobić w wykonanym dla mnie serwisie internetowym?

Dajemy klientom opracowaną przez nas stronę internetową z prośbą o akceptację. Masz 2 tygodnie na przekazanie wszelkich sugestii. Za darmo dokonamy zmian serwis.


8. Dla kogo skierowana jest oferta?

Obsługujemy głównie (ale nie tylko) małe i bardzo małe firmy działające na określonym obszarze geograficznym (np. miasto). Bardzo znaczącą grupę naszych klientów stanowią także lekarze. To właśnie takie firmy zazwyczaj potrzebują pomocy w internecie, ponieważ nie stać ich na zatrudnienie specjalisty.


9. Czy zawsze muszę wynajmować domenę od Headway?

Zleceniodawca może posiadać własny swojej strony, jaki my zarejestrujemy lub przejmiemy. Headway zawsze musi być abonentem domeny.


10. Czy mogę ustawić inny adres na wynajmowany serwis?

Tak, jest to możliwe. Na pewno wyjaśnimy, jak to szybko zrealizować.


11. Kto pisze treści na serwisach?

Za opracowanie treści na strony internetowe dla naszych klientów odpowiada profesjonalna redakcja, składająca się z copywriterów – to specjaliści od wymyślania tekstów reklamowych z przeznaczeniem do Internetu.


12. W jaki sposób zgłaszać zmiany na serwisie?

Gdy tylko potrzebujesz uzupełnień na stronie WWW, napisz zgłoszenie swojemu opiekunowi lub po prostu na ogólny adres mail: kontakt@headway.pl.


Wiele firm jest już z nami!